Albaraka Mobil Şube

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52,7 MB
  • Version 2.30
  • Dil Türkçe
  • Firma Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Finansal alanda geliştirilen Albaraka Mobil Şube uygulamasının verilerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Albaraka bankasının resmi mobil uygulaması olarak geliştirilen Albaraka Mobil Şube mobil uygulamasını iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin. Albaraka üyesiyseniz bu muhteşem finans uygulamasının ayrıcalıklarını kolaylıkla değerlendirin. Uygulamanız sayesinde birçok bankacılık işleminizi şubenize gitmeden dilediğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

Gün içerisinde zamandan tasarruf ederek kafanızı dinlemek isterseniz finansal meseleleri mobil cihazınızdan halletmeyi tercih edin. Mobil cihazınız size kolaylık sağlayarak zaman hediye edecektir. Bunların başında da sıkıcı banka işlerini ortadan kaldırarak yapmak geliyor. Banka da sıkıcı sıra beklemek yerine mobil cihazınızdan kesinti yaşamadan anında finansal işlemlerinizi halledin. 

Uygulama içerisinden bulunduğunuz konuma en yakın olan ATM'yi öğrenebilirsiniz. Havale, EFT, fatura ödeme gibi daha bir çok işleminizi kolaylıkla Albaraka Mobil Şube uygulaması ile halledin. Kredi Kartınıza  dair bilgileri inceleyebilir, kendi kartınıza ya da farklı bir Albaraka Türk Kredi Kartına ödeme yapabilirsiniz. Hesap döküm kısmından ay içerisinden yapmış olduğunuz harcamaların nereye gittiğini takip edebilirsiniz. 

Güvenlik açısından şifre işlemlerinizi de Albaraka Mobil Şube mobil uygulaması ile halledin. Döviz hesaplamaları ve analizlerine de mobil cihazınızda bulunan Albaraka Mobil Şube ile göz atın. 

 

Albaraka Mobil Şube indir
DİĞER SÜRÜMLER