Albaraka Mobil Şube

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,0 MB
  • Version 2.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.
Albaraka ailesinin üyesiyseniz Albaraka Mobil Şube uygulaması ile işlemlerinizi kolaylaştırın.

Albaraka Mobil Şube, Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek Albaraka bankasına dair yapacağınız tüm işlemleri mobilden halletmeniz konusunda işinize yarayacaktır. Gün içerisinde zaman sizin için oldukça kıymetli ise işlerinizi mobilden halledeceğiniz yardımcı uygulaması değerlendirmekte fayda vardır. 

Nerede  olursanız olun, Albaraka'dan yapmanız gereken tüm finansal işleri cep telefonunuzdan halledin. Mobil cihazınız finansal işleri çok daha kolay helledilebilir bir hale getiriyor. Albaraka bankasının resmi mobil uygulaması olarak geliştirilen Albaraka Mobil Şube, güven içerisinde bankadan çözeceğiniz sorunlar konusunda kullanıcılarına çözüm imkanı sunuyor. 

Albaraka ailesinin üyesiyseniz sizde Albaraka Mobil Şube'sinin faydalı bilgilerinden ücretsiz olarak yararlanın. Acil paraya ihtiyacınız var ve bankalar kapalı mı? Bulunduğunuz konuma en yakın olan ATM'ye ulaşmak için konum bulabilirsiniz. Bununla birlikte döviz hesaplamaları, bankanızdan yaptığınız hesap hareketleri, IBAN numaranızı unuttuysanız IBAN bilgileriniz, kredi kartı bilgileri ve işlemleri gibi kolay ama zaman isteyen daha bir çok finans işlemini cep telefonunuzdan halledin.

Acil havale ya da EFT yapmanız gerekiyorsa bankaya gitmeye ve ATM aramaya gerek yok. Albaraka Mobil Şube uygulamasına giriş yaparak anında sorunsuz ve güven içerisinde para transferini gerçekleştirin. İstediğiniz zaman istediğiniz finans işi için sizde Albaraka Mobil Şube uygulamasının ayrıcalıklarını değerlendirin. 

 

Albaraka Mobil Şube indir
DİĞER SÜRÜMLER